Kalesony termiczne z wełną Merino Smartwool Baselayer Bottom 150
Obniżka

Smartwool Baselayer Bottom 150 kalesony termiczne z wełną Merino

Meskie kalesony termiczne z wełny merino. Getry termoaktywne Smartwool wykonane z materiału o lżejszej gramaturze 150, przeznaczone do całorocznego użytku. W wyższych temperaturach będą aktywnie odprowadzać wilgoć i szybko wysychać, natomiast w niskich temperaturach zapewnia optymalny komfort cieplny. Płaskie łączenia szwów oraz szeroka elastyczna "guma" w pasie dopełnią poczucia pełnej wygody.

269,99 zł 299,99 zł -10%
 Wysyłamy w 24 godziny

Smartwool Merino Baselayer Bottom 150 - męskie kalesony termoaktywne z wełny merino. Lżejsza gramatura materiału 150 - sprawia iż są one uniwersalnym całorocznym rozwiązaniem jako wygodna bielizna czy to na letni kemping, górską wycieczkę, czy też na zimowy wypad narciarski

 

Męskie kalesony termiczne z wełny merino. Getry termoaktywne Smartwool 150 Merino Bottom wykonane z materiału o lżejszej gramaturze 150, przeznaczone do całorocznego użytku. W wyższych temperaturach będą aktywnie odprowadzać wilgoć i szybko wysychać, natomiast w niskich temperaturach zapewnia optymalny komfort cieplny.

Naturalne właściwości wełny merino sprawiają, iż nie tylko szybko wysycha i optymalizuje temperaturę, wełna w sposób naturalny hamuje powstawanie zapachu potu. Bielizna Smartwool gwarantuje dłuższy czas świeżości ubrania  nawet podczas  intensywnej aktywności sportowej.

Płaskie łączenia szwów, które nie powodują podrażnień i zapobiegają zaciąganiu nitki oraz szeroka elastyczna "guma" w pasie dopełnią poczucia pełnej wygody.

W celu wzmocnienia tkaniny i jej odporności na zużycie i uszkodzenia, w kalesonach zastosowana została nowa technologia tkania materiału Core Spun: włókna wełniane są tkane wokół nylonowych nitek. W ten sposób przy zachowaniu wszelkich właściwości termoaktywnych materiał mocno zyskał na trwałości, natomiast skóra ma nadal kontakt wyłącznie z włóknami wełny.

 

 

Specyfikacja:

Materiał:  87% Merino, 13% Nylonowe wzmocnienia;
Gramatura: 150g/m2

Miejsce produkcji: Wietnam

 

14043
190541035231

rozmiary12345.jpg

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, zadaj pytanie za pomoca poniższego formularza

10 innych produktów w tej samej kategorii: