Berghaus Light Speed Hydroshell Jacket - męska kurtka przeciwdeszczowa
Wyprzedaż!

Berghaus Light Speed Hydroshell Jacket

Męska kurtka przeciwdeszczowa z wodoszczelną membraną Berghaus Hydroshell. Kurtka lekka, skuteczna i wygodna, zaprojektowana dla pełnego komfortu aktywnego użytkownika. Kurtka w pełni nieprzemakalna, oddychająca, po wewnętrznej stronie posiada impregnację w technologii jonów srebra, która zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Kurtka Idealna dla biegaczy i miłośników intensywnych sportów.

649,00 zł 899,00 zł - 250,00 zł
 Wysyłamy w 24 godziny

Berghaus Light Speed Hydroshell Jacket - doskonale oddychająca i w pełni wodoszczelna kurtka męska z membraną. Kurtka stworzona z myślą o pełnej ochronie aktywnych osób - biegaczy, miłośników sportów rowerowych oraz wszelkiej aktywności oudoorowejMęska kurtka przeciwdeszczowa z membraną Berghausa Hydroshell. Membrana równie skutecznie chroniąca przed deszczem jak Gore-Tex, sprawia, iż kurtka jest nieprzemakalna, ale co równie istotne bardzo dobrze oddycha, zapewniając komfort i pełną ochronę aktywnego użytkownika. Kurtka Hydroshell jest bardzo lekka, waży jedyne 390g. Po wewnętrznej stronie posiada impregnację Argentium w technologii jonów srebra, która zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Kurtka zapinana jest na centralny, w pełni wodoszczelny suwak. Powiększony, w regulowany kaptur z daszkiem, oraz wentylacja pod pachami pozwalają na pełne dostosowanie do pogody i wymagań użytkownika.

Drobiazgi spakujemy do trzech zamykanych suwakiem kieszeni: 2 bocznych oraz kieszeni na klatce piersiowej, A w razie potrzeby kurtkę spakujemy do dołączonego do niej siateczkowego pokrowca.

Materiał:
- Hydroshell™ Elite 2.5L (87g/m2)
- rpistop
- 100% poliamid
- połączenie z ARGENTIUM®
Waga:391 g

Oddychalność: 20.000 g/m2/24godz

 

421528
5052071807205

rozmiary12345.jpg

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, zadaj pytanie za pomoca poniższego formularza